تلویزیون تعاملی تیوا

2018-01-06 10:42 تلویزیون تعاملی تیوا
2018-01-06 10:44 تلویزیون تعاملی تیوا
2018-01-13 17:28 تلویزیون تعاملی تیوا
لذت تماشا در ابعاد بزرگتر
لذت تماشا در ابعاد بزرگتر
اگر شما از علاقه مندان تماشای فیلم و سریال در قاب تلویزیون یا در ابعاد بزرگتر هستید، تیباکس برای شماست. تماشای برنامه های سرگرم کننده تلویزیون و هیجان دنبال کردن سریال های محبوبتان در کنار یکدیگر و بصورت جمعی با تیباکس ممکن است.
تیباکس دستگاه گیرنده تلویزیون تعاملی تیواست، دستگاهی کوچک با قابلیت های فراوان. این دستگاه علاوه بر پاسخگویی تمامی انتظارات شما از یک گیرنده تلویزیونی تجربه ای کامل و بی نظیر در تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی را برایتان به ارمغان می آورد.
2018-01-06 10:50 تلویزیون تعاملی تیوا
کوچکِ با قابلیت
کوچکِ با قابلیت
تیباکس دستگاهی است کوچک با قابلیت های فراوان. امکان پخش تصاویر با کیفیت FULL HD از اصلی ترین ویژگی های این دستگاه است. همچنین امکان اتصال به Wifi از طریق آنتن به جای اتصال توسط کابل را می توان از مهمترین مزایای تیباکس نسبت به محصولات مشابه برشمرد.
این دستگاه گیرنده ظاهری ساده و ابعاد کوچکی دارد و سیستم عامل آن تحت سیستم عامل اندروید عمل می کند. تیباکس با دارا بودن دو پورت USB این امکان را در اختیارتان می گذارد تا بتوانید دستگاه های دیگر را به راحتی به تلویزیونتان متصل کنید.
2018-01-13 17:28 تلویزیون تعاملی تیوا
کنترل از راه دور، هوشمند!
کنترل از راه دور، هوشمند!
ریموت کنترل هوشمند تیوا را جایگزین ریموت کنترل تلویزیونتان کنید تا بتوانید تنها با در دست داشتن یک ریموت کنترل تمام عملکردها را به سادگی انجام دهید. بارزترین ویژگی های این ریموت کنترل را می توان قابلیت به روز رسانی و اعلام Notification در کنار ظاهر ساده و جذاب آن دانست.
هر کدام از سه دکمه بالای ریموت برای یک کاربر قابل تنظیم بوده و تنها با فشار دادن هر دکمه می توانید وارد حساب آن کاربر شوید.
علاوه بر این دایره لمسی در وسط ریموت کنترل امکان جستجو و حرکت بین منوها را بسیار سریع و آسان نموده است.
2018-01-06 11:00 تلویزیون تعاملی تیوا