تلویزیون تعاملی تیوا

2018-05-01 11:29 تلویزیون تعاملی تیوا
قسمت های پایانی (۲۹ و ۳۰)

سریال سایمدانگ

قسمت های پایانی (۲۹ و ۳۰)
این هفته پنجشنبه بیننده قسمت های پایانی سریال جذاب و دیدنی سایمدانگ باشید. با سایمدانگ همراه شوید تا به داستان پرشور و عاشقانه هنرمند مشهور کره راه پیدا کنید. در این سریال، بازیگر نقش یانگوم بعد از ۱۴ سال دوباره به ایفای نقش پرداخته و با نقش سایمدانگ دوباره به دنیای بازیگری باز میگردد. از تماشای این سریال با دوبله فارسی اختصاصی تیوا لذت ببرید.
تماشا کنید
2018-04-04 16:23 تلویزیون تعاملی تیوا
بازگشت یانگوم با سایمدانگ
بازگشت یانگوم با سایمدانگ
پس از سریال درام تاریخی "جواهری در قصر" در سال ۲۰۰۳ و خوش اقبالی آن در جذب سیل عظیمی از مخاطبین در کشورهای مختلف من جمله ایران، هم اکنون پس از ۱۴ سال هنرپیشه نقش یانگوم «لی یونگ آئه» با ایفای نقش شین سایمدانگ در سریال سایمدانگ آن را به یکی از پرمخاطب ترین سریال های کره ای در سال ۲۰۱۷ تبدیل کرده است.
استقبال بی نظیر از سریال سایمدانگ پس از سریال یانگوم می تواند دلیل خوبی برای سخت گیری لی یونگ آئه در انتخاب نقش و غیبت طولانی اش از دنیای بازیگری باشد.
سریال درام سایمدانگ روایتی است جذاب از سرگذشت زنی مبارز و سختکوش در مقابله با سختی ها و مشکلات زندگی.
2018-01-18 13:15 تلویزیون تعاملی تیوا
تریلر سریال سایمدانگ
play
تریلر سریال سایمدانگ
2018-01-14 09:23 تلویزیون تعاملی تیوا
سایمدانگ روایتی جذاب از زندگی زنی شجاع
سایمدانگ روایتی جذاب از زندگی زنی شجاع
شخصیت اصلی داستان با بازی لی یونگ آئه به عنوان دانشجوی دکترا مشغول مطالعه یک تابلوی نقاشی است. در همین بین، او با مشکلات زیادی در روند تحصیل و همینطور زندگی شخصی اش مواجه می شود. سپس داستان فیلم به ۵۰۰ سال قبل و دوره زندگی سایمدانگ هنرمندی که این محقق آثارش را مطالعه می کند بر می گردد.
ماجرا از جایی شروع می شود که دختر و پسری به هم علاقه مند می شوند و تصمیم به ازدواج می گیرند، اما مشکلاتی باعث جدایی شان می شود.
پس از ۲۰ سـال با قـراری که از قبل با هـم بسـته بودند همدیگر را ملاقات می کنند. دختر حالا دیگر ازدواج کرده و صاحب چند فرزند است، اما مرد عاشق هیچ وقت با هیچ دختر دیگری عهد ازدواج نبسته است...
2018-04-04 16:27 تلویزیون تعاملی تیوا
سایمدانگ بانوی فرزانه
سایمدانگ بانوی فرزانه
شین سایمدانگ نقاش و خطاط کره ای، یکی از سرشناس ترین هنرمندان کره ای است.
سایمدانگ حدود ۵۰۰ سال پیش و در دورانی که تفکر فئودالیسم نقش زنان در جامعه را بسیار محدود کرده بود سرنوشتی متفاوت برای خود برگزید و در طی این راه سختی زیادی نیز متحمل شد.
آثار هنری سایمدانگ از زیبایی و ظرافت خاصی برخوردار است و عمده آثارش نقاشی از مناظر، گل های ارکیده، پروانه و حشرات است.
سایمدانگ از چهره های مهم اجتماعی کره به حساب می آید، تصویر این هنرمند بر روی اسکناس ۵۰۰۰۰ ون کره جنوبی چاپ شده است.
2018-04-04 16:27 تلویزیون تعاملی تیوا
سایمدانگ

درخشش لی یونگ آئه در نقش

سایمدانگ
لی یونگ آئه متولد ۳۱ ژانویه ۱۹۷۱ در سئول، کره جنوبی است. لی برای اولین بار در سال ۱۹۹۱ با همکاری اندی لو در یک تبلیغ برای یک شرکت شکلات سازی وارد دنیای رسانه شد. او پس از کسب این تجربه در سال ۱۹۹۵ برای یادگیری اصول بازیگری در مدرسه حرفه ای بازیگری ثبت نام کرد.
او با بازی در نقش «یانگوم» در سریال درام تاریخی جواهری در قصر در سراسر دنیا محبوبیت و شهرت بسیاری کسب کرد. لی یونگ آئه در انتخاب نقش بسیار حساس است و معتقد است چیزی که نمی خواهد هیچ وقت آن را از دست بدهد بازی از ته قلبش است.
در حال حاضر ایفای نقش لی یونگ آئه در سریال سایمدانگ پس از ۱۴ سال، توجه علاقه مندان به سریال های دارم کره ای را به خود جلب کرده است.
2018-04-04 16:26 تلویزیون تعاملی تیوا
لی گیوم

نقش آفرینی سانگ سئون هوئن در نقش

لی گیوم
سونگ سئونگ هیون کار خود را در سال ۱۹۹۵ به عنوان یک مدل آغاز كرد. او به سرعت در كار بازیگری شناخته شد و در سریال های بسیاری بازی كرد و جوایز بسیاری را هم از آن خود كرد. شرق بهشت یكی از محبوب ترین سریال هایی است كه این بازیگر در آن ایفای نقش كرده است.
در سریال سایمدانگ سونگ سئونگ هیون به عنوان بازیگر نقش اول مرد در مقابل لی یونگ آئه به نقش آفرینی پرداخته است. نقش وی در فیلم هنرمند نقاشی است که از کودکی علاقه خاصی به الهه ها داشته است.
2018-01-14 08:27 تلویزیون تعاملی تیوا