تلویزیون تعاملی تیوا

2017-11-12 16:58 تلویزیون تعاملی تیوا

سوالات متداول

از چه طریق می‌توانم به سرویس تیوا دسترسی داشته باشم؟

- از طریق وبسایت تیوا به آدرس tva.tv

- از طریق اپلیکیشن تیوا

برای دانلود اپلیکیشن تیوا می‌توانید به gettva.com مراجعه کنید. همچنین می‌توانید اپلیکیشن تیوا را برای سیستم عامل Android از Google Play و ‌IranApps دریافت کنید، علاوه بر این اپلیکیشن تیوا برای سیستم عامل‌های iOS از طریق SibApp و AppStore در دسترس است.

- با خریداری دستگاه گیرنده دیجیتال تیباکس (T.Box) برای تلویزیون‌های هوشمند

چطور در تیوا ثبت نام کنم؟

ثبت نام در تیوا بسیار ساده است. شما می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن تیوا وارد قسمت ثبت نام شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری (نام، شماره موبایل و رمز عبور) در تیوا ثبت نام کنید. در نظر داشته باشید با یک بار ثبت نام در تیوا می‌توانید از هر سه روش (وبسایت، اپلیکیشن و تیباکس) به حساب کاربریتان دسترسی داشته باشید.

ثبت نام در تیوا بسیار ساده است. با دسترسی به سرویس تیوا به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و اطلاعات کاربریتان (نام، شماره موبایل و رمز عبور) را وارد کنید. در نظر داشته باشید با یکبار ثبت نام در تیوا می‌توانید از هر سه روش (وبسایت، اپلیکیشن و Box.T) به حساب کاربریتان دسترسی داشته باشید.

روش تهیه اشتراک در وبسایت تیوا چگونه است؟

برای تهیه اشتراک لازم است پس از ثبت نام در تیوا به قسمت حساب مراجعه کنید و با انتخاب بسته مورد نظر و پرداخت هزینه آن از طریق درگاه بانک فرآیند خرید را تکمیل نمایید.

چطور مشکل عدم فعال سازی حساب اشتراکم را پیگیری کنم؟

در صورتی که با وجود تکمیل فرآیند خرید حساب کاربریتان فعال نشد مبلغ پرداخت شده تا 72 ساعت به حساب کاربریتان بازخواهد گشت. درغیر این صورت تصویری از رسید پرداخت یا شماره ارجاع پرداخت و نام کاربری خود را به support@tva.ir ارسال کنید تا همکاران ما مشکل را پیگیری کرده و با شما تماس بگیرند.

چطور یک فیلم خاص را در تیوا پیدا کنم؟

با استفاده از جستجو فیلم مورد نظرتان را پیدا کنید. جستجوی شما می‌تواند بر اساس عنوان فارسی یا انگلیسی فیلم انجام شود. برای جستجویی بهتر در تیوا برنامه‌ها بر اساس ژانر، زبان و کشور تولید کننده نیز طبقه بندی شده است.

امکان نظارت والدین بر محتوای ارایه شده در تیوا وجود دارد؟

بله، با امکان تعریف چندین کاربر برای یک حساب کاربری والدین می‌توانند محتوای قابل دسترس را متناسب با رده سنی فرزندانشان تفکیک نمایند.

قطع شدن پخش تصاویر هنگام تماشای آنلاین برنامه ها ناشی از چیست؟

تیوا به صورت هوشمند طراحی شده تا کیفیت نمایش را بر اساس سرعت اینترنت تنظیم کند و از بروز چنین مشکلی جلوگیری کند. با این وجود اگر در دریافت تصاویر مشکلی وجود داشت با ارایه دهنده سرویس اینترنت خود تماس گرفته و از عدم اشکال در سرویس اینترنت مطمین شوید.

قابلیت Time Sift و Catchup چیست؟

Time Shift، قابلیت برگشت در برنامه های زنده در حال پخش تلویزیون است. شما این امکان را دارید با برگشت تا دو ساعت قبل، برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌تان را تماشا کنید و هیچ صحنه‌ای را از دست ندهید.

Catchup، قابلیت دسترسی و دنبال کردن برنامه های مورد علاقه تان تا هفت روز پس از پخش است.

چگونه با تیوا ارتباط برقرار کنم؟

شما می توانید از طریق زیر با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید

ارسال ایمیل به support@tva.ir

تماس تلفنی با ۷۵۲۷۵۰۰۰-۰۲۱